121. Podzim
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 57 cm, výška: 40 cm, rámování: 49 x 66
Stav: poškozený rám
Konec dražby: 13.04.2023 21:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč