1213. Ovce na útesu
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 85 cm, výška: 48 cm, rámování: 62 x 100 cm
Konec dražby: 10.02.2020 21:21 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč