122. Ležící kráska

Signováno vpravo nahoře, rámováno v masivním rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 74 cm, rámování: 96 x 123 cm

Konec dražby: 03.05.2021 21:20 SELČ

Zbývá: 23d 0h 37m 15s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč