122. Pod skálami
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 60 cm, rámování: 69 x 90 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.12.2022 21:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč