V parku

Signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský popisek
Technika: olej na plátně
Šířka: 40 cm, výška: 55 cm, rámování: 70 x 56 cm

Konec dražby: 05.10.2021 21:15 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč