123. Motiv od Gamla Stan, Stockholm
signováno vpravo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na kartonu
Šířka: 30,5 cm, výška: 20 cm, rámování: 38 x 46 cm
Konec dražby: 11.01.2023 21:01 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 400 Kč