123. Šička
signatura nenalezena, rám mladší než samotný obraz
Technika: olej na plátně
Šířka: 56 cm, výška: 66 cm, rámování: 83 x 72
Konec dražby: 11.12.2018 22:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč