Barevná abstrakce
na reverzu datováno Ljungby, 18. 10. 1966, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 61 cm, rámování: 63 x 52
Konec dražby: 15.05.2023 21:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč