124. Hospodářství
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 33 cm, výška: 37 cm, rámování: 47 x 43 cm
Konec dražby: 13.12.2022 21:27 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč