124. Karlův most
datováno a signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: tuš, materiál: na kartonu, datace: 1973
Šířka: 42 cm, výška: 30,5 cm, rámování: 50 x 59 cm
Konec dražby: 10.11.2022 21:27 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč