124. U Mlýna
monogramováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1999
Šířka: 27 cm, výška: 23 cm, rámování: 33 x 37 cm
Konec dražby: 09.12.2020 20:22 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč