124. Vášnivé tango
Signováno vlevo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 71 cm, rámování: 87,5 x 77 cm
Konec dražby: 03.05.2021 21:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč