Koza bezoárová

signováno vlevo dole, v tisku, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie
Šířka: 21,5 cm, výška: 12,5 cm, rámování: 23,5 x 31,5 cm

Konec dražby: 05.05.2020 21:02 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč