125. Miniatura - Žena v šatech

Signováno vpravo uprostřed, oválná miniatura s mosazným rámačkem vsazená do zdobeného kostěného rámu
Technika: kvaš, materiál: malba na kosti
Šířka: 7 cm, výška: 9 cm, rámování: 15 x 12 cm

Konec dražby: 13.09.2021 21:17 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč