125. Strom u vesnice
rámováno
Technika: tempera, materiál: na sololitu
Šířka: 27,5 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 42 x 41 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.01.2023 21:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč