126. Hospodářství
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 30,5 cm, rámování: 43 x 53 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.12.2022 21:28 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč