126. Květiny ve váze
Technika: olej na plátně
Šířka: 30 cm, výška: 40 cm, rámování: 53 x 42,5 cm
Konec dražby: 13.09.2021 21:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč