127. Chlapec v masce
signováno a datováno tužkou vpravo dole, očíslováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Technika: litografie, datace: 1984
Šířka: 45 cm, výška: 59,5 cm, rámování: 76 x 59,5
Konec dražby: 17.04.2023 21:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč