127. Holandská krajina
Signováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 81 cm, výška: 40 cm, rámování: 57 x 97 cm
Konec dražby: 11.07.2022 21:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč