127. Na jachtě
datováno a signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel, materiál: na kartonu, datace: 1950
Šířka: 25,5 cm, výška: 34 cm, rámování: 43 x 34 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.01.2023 21:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč