127. Portrét muže
blondel rám
Technika: olej na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 46 cm, rámování: 60 x 48
Konec dražby: 19.06.2019 21:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč