127. Procházka u řeky
Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 16 cm, výška: 24 cm, rámování: pošk. 43 x 34 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.09.2021 21:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč