Protekájící řeka krajinou

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 25,5 cm, výška: 20 cm, rámování: 40,5 x 45,5 cm

Konec dražby: 05.10.2021 21:18 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč