127. Svatý Antonín
malba na pergamenu zobrazující Svatého Antonína s lilií v ruce stojících na rodovém erbu, zaskleno, rámováno nově
Technika: kombinovaná technika, materiál: na pergamenu
Šířka: 15,5 cm, výška: 20 cm, rámování: 26 x 20 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 02.03.2020 21:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč