128. Abstraktní krajina
Signováno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: litografie
Šířka: 65 cm, výška: 50 cm, rámování: 74 x 87 cm
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 16.02.2023 20:24 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč