128. Pohled do krajiny
rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 32 cm, výška: 24,5 cm, rámování: 40 x 48 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.10.2022 20:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč