128. Zámecké schody
signováno na paspartě vpravo dole, zaskleno
Šířka: 17 cm, výška: 23 cm, rámování: 37 x 28 cm
Konec dražby: 28.01.2019 22:28 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč