128. Zimní chalupy
signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1952
Šířka: 55,5 cm, výška: 42 cm, rámování: 59,5 x 73 cm
Konec dražby: 19.07.2021 21:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč