129. Letní krajina s potokem
Pozlacený štukový rám, signatura vpravo dole
Technika: olej na sololitu
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 41 x 51,5 cm
Konec dražby: 05.01.2022 20:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 035 Kč