Barevné kresby 5 ks

nesignované, různé techniky (pastel, fix, akvarel, tempera)
Šířka: 51 x 20 cm, výška: 37 a 24,5 cm, rámování: volné listy
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 26.09.2023 20:36 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč