13. Chalupa u jezera
rámováno v masivním rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 58 cm, výška: 42 cm, rámování: 59 x 74 cm
Konec dražby: 23.05.2022 20:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč