Hrad u břehu - L formát

reintolováno, rámováno, 18./19. století
Technika: olej na plátně
Šířka: 90 cm, výška: 65 cm, rámování: 80 x 107 cm
Stav: restaurováno

Konec dražby: 12.08.2020 20:16 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč