13. Karlštejn
Vlevo dole pod paspartou je nečitelný text. Signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 09 cm, výška: 11 cm, rámování: 27 x 21 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 24.11.2021 19:06 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč