13. Párové potréty

2 kusy, portrétovaná dáma a muž, neurčený autor, nerámováno
Technika: olej na plátně, datace: 19. století
Šířka: 51 x 39 cm, výška: 50,5 x 38,5 cm, rámování: bez rámu
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.12.2017 18:15

Dosažená cena: 3 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Seznam příhozů (14)

částkapříhoz
3 100 Kč6.12.2017 18:10:07
3 000 Kč6.12.2017 17:40:54
2 900 Kč6.12.2017 10:47:09 (limit 5.12.2017 21:07:55)
2 900 Kč6.12.2017 10:47:09
2 800 Kč5.12.2017 21:07:55 (limit 5.12.2017 21:07:55)
2 700 Kč5.12.2017 21:07:55 (limit 5.12.2017 20:45:09)
2 600 Kč5.12.2017 20:45:00
2 500 Kč5.12.2017 20:44:57 (limit 2.12.2017 10:03:37)
2 500 Kč5.12.2017 20:45:00 (limit 2.12.2017 10:03:37)
2 400 Kč5.12.2017 20:44:57
2 300 Kč5.12.2017 20:44:46 (limit 2.12.2017 10:03:37)
2 200 Kč5.12.2017 20:44:46
2 100 Kč2.12.2017 10:03:18
2 000 Kč23.11.2017 12:47:59