Párové potréty

2 kusy, portrétovaná dáma a muž, neurčený autor, nerámováno
Technika: olej na plátně, datace: 19. století
Šířka: 51 x 39 cm, výška: 50,5 x 38,5 cm, rámování: bez rámu
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.12.2017 18:15

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč