13. Pohled do parku

Rámováno, Francouzská škola 19. století
Technika: olej na plátně, datace: 19. století
Šířka: 27 cm, výška: 22 cm, rámování: 31 x 37 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 02.08.2021 20:29 SELČ

Zbývá: 6d 15h 25m 41s

Vyvolávací cena: 3 500 Kč