13. Senoseč
signatura nenalezena, paspartováno, zaskleno. Rámováno v blondel rámu
Technika: olej na kartonu
Šířka: 24 cm, výška: 18 cm, rámování: 38 x 45 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.12.2017 18:12 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč