Senoseč

signatura nenalezena, paspartováno, zaskleno. Rámováno v blondel rámu
Technika: olej na kartonu
Šířka: 24 cm, výška: 18 cm, rámování: 38 x 45 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 07.12.2017 18:12 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč