Staroměstké náměsti

barevný lept na kartonu, signováno razítkem vlevo dole
Technika: lept na kartonu
Šířka: 10 cm, výška: 9 cm, rámování: 19,5 x 26 cm

Konec dražby: 11.05.2020 20:02 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 250 Kč