Vázání snopů
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 70 cm, rámování: 84 x 114 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 22.10.2023 15:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč