13. Zámecké schody
signováno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 11,5 cm, výška: 9 cm, rámování: 33 x 25 cm
Konec dražby: 21.07.2021 20:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč