13. Zámecké schody

signováno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 11,5 cm, výška: 9 cm, rámování: 33 x 25 cm

Konec dražby: 21.07.2021 20:08 SELČ

Zbývá: 3d 18h 40m 16s

Vyvolávací cena: 300 Kč