130. Asijská krajina
signováno čínskými znaky, paspartováno, zaskleno, zarámováno
Šířka: 33 cm, výška: 67,5 cm, rámování: 83 x 46
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.03.2023 21:20 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč