130. Asijská krajina

signováno čínskými znaky, paspartováno, zaskleno, zarámováno
Šířka: 33 cm, výška: 67,5 cm, rámování: 83 x 46
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 15.03.2023 21:20 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč