130. Kristus Salvátor
Signováno nečitelně vlevo dole, rámováno v řezaném zlaceném rámu, osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty od NPÚ přiloženo
Technika: olej na dřevě, datace: druhá pol. 19. stol.
Šířka: 34 cm, výška: 46 cm, rámování: 60 x 50 cm
Konec dražby: 10.05.2021 21:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč