130. Soutěska
Asijská závěsná svitková malba, signovací razítko vlevo nahoře
Technika: akvarel
Šířka: 39 cm, výška: 145 cm
Konec dražby: 24.11.2021 20:04 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč