130. Ulička s markízami
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 41,5 cm, výška: 49 cm, rámování: 58 x 50,5
Konec dražby: 13.03.2023 21:20 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč