130. V dešti
zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 15 cm, výška: 20 cm, rámování: 28 x 23 cm
Konec dražby: 20.02.2023 21:04 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč