130. Válek - Hory
signováno vpravo dole, volný sololit
Technika: olej na sololitu
Šířka: 66 cm, výška: 36,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 17.04.2023 21:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč