130. Zábrdovice u Křince
Signováno vlevo dole, rámováno v blondelovém rámu.
Technika: olej na plátně
Šířka: 42 cm, výška: 32,5 cm, rámování: 46 x 56 cm
Konec dražby: 12.12.2022 21:31 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč