130. Zátiší
kresba tužkou, signováno Z.J. a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, na rámu oděrky
Technika: kresba na kartonu, datace: 1954
Šířka: 18 cm, výška: 12 cm, rámování: 36,5 x 41,5
Konec dražby: 31.07.2018 21:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč