130. Žena v krajině
signatura nenlazena, rám poškozen
Technika: olej na sololitu
Šířka: 46 cm, výška: 36 cm, rámování: 38 x 48,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.11.2018 20:13 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč