130. Žena v lese
Rámováno
Technika: digitální tisk, materiál: plátno
Šířka: 40 cm, výška: 6é cm, rámování: 67 x 47 cm
Konec dražby: 06.10.2021 21:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč