Žena v lese

Rámováno
Technika: digitální tisk, materiál: plátno
Šířka: 40 cm, výška: 6é cm, rámování: 67 x 47 cm

Konec dražby: 06.10.2021 21:20 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč