1301. Soubor 4 kusy
signováno vpravo dole, rámováno v původním rámu
Technika: olej na kartonu
Šířka: 22 cm, výška: 18 cm, rámování: 30 x 33 cm
Konec dražby: 10.02.2020 21:36 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč